Kosmetyki insight - wegańskie kosmetyki

2020-07-09

 Zdrowe od wewnątrz, piękne na zewnątrz. Niezwykle popularne, wegańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów. 

Kosmetyki insight to przede wszystkim wiedza włoskich producentów. Wszystkie produkty do włosów tej marki bazują w 96% wyłącznie na składnikach pochodzenia naturalnego. Nie zawierają sztucznych barwników czy substancji zapachowych a co najważniejsze, nie zawierają parabenów, oleju mineralnego i silikonów. Zwrócić należy również uwagę na opakowania, które w 100% pochodzą z recyklingu i są ponownie recyklingowane. 

Cała gamą kosmetyków insight jest Vegan Friendly. Produkty te bogate są w składniki pochodzenia roślinnego, dzięki którym są przyjazne skórze i włosom. Co ważniejsze nie zawierają żadnych komponentów odzwierzęcych i nie są testowane na zwierzętach. W inside znajdziemy kosmetyki przeznaczone do użytku codziennego a także do włosów suchych, zniszczonych, farbowanych oraz kręconych i do włosów cienkich aby nadać im grubości i objętości oraz wiele innych produktów.

Idąc z duchem czasu i dbając o środowisko naturalne, kosmetyki insight https://indizio.pl/ są świetnym pomysłem nie tylko w walce z niesfornymi włosami ale również w walce o zdrowie naszej planety.