Google

katalog stron internetowych

Katalog-google.pl to Polski katalog stron www przygotowany dla wszystkich użytkowników, w którym możesz dokonać wpisu dodając opis oraz link do swojej strony internetowej. Ma to pomóc nam i wszystkim użytkownikom internetu w odnalezieniu właśnie Twojej witryny spośród miliona innych. Katalog www to podstawowe narzędzie i element SEO.

Dodaj wpis w najważniejszym katalogu stron internetowych. Wpisu dokonujesz uzupełniając swoje dane oraz wstawiasz właściwy opis. Możesz dodać swoje logo firmowe lub wstawić widok strony w postaci miniaturki, która pojawi się w twoim ogłoszeniu. Każdy wpis podlega moderacji i zamieszczane są tylko te, które spełniają warunki regulaminu. Wpisy nie są zamieszczane automatycznie i wymagają zatwierdzenia przez nasz zespół. Po akceptacji Twojego wpisu otrzymasz wiadomość  na adres podawany podczas dokonywania wpisu.

W górnej części strony przygotowaliśmy wyszukiwarkę Google, która pozwoli Tobie w szybki sposób wyszukać interesujące Cię informacje.

Katalog-google jako spis stron www powstał w oparciu o coraz częstsze zapytania internautów o tego typu rozwiązanie. Katalog stron internetowych to w ostatnim czasie podstawowe narzędzie umożliwiające oddzielenie tych wartościowych stron od tych, które posiadają mało znaczące informacje. Ten katalog stron powstawał w oparciu o prostą ideę wejdź, zamieść, wyjdź i poleć.

Katalog stron internetowych to chyba najważniejszy element dla podniesienia wartości seo, mimo tego, że został on wprowadzony całkiem niedawno. W najbliższym czasie możesz spodziewać się wiele wpisów, które znajdą się w naszym katalogu.

W tym katalogu stron www znajdziesz wpisy z niemal każdej dziedziny. Każda z nich jest odpowiednio przyporządkowana do odpowiedniej kategorii, aby łatwiej było Tobie znaleźć ją podczas dodawania wpisu lub gdy poszukujesz wartościowej informacji. W każdej chwili możesz również skorzystać z wyszukiwarki, w której dzięki odpowiednio przygotowanym filtrom szybciej znajdziesz poszukiwane informacje.