Google

katalog stron internetowych

Pieczątki Warszawa Wola   0


W codziennej pracy każdej firmy jednym z najczęściej używanych urządzeń biurowych jest pieczątka. Służy ona do podbijania faktur, jest niezbędna przy podpisywaniu umów handlowych, lekarze wykorzystują ją do podbijania recept, zakładając nową firmę będzie ona nam niezbędna do założenia firmowego konta w banku. Pieczątka przyda się nam również do adresowania korespondencji handlowej, dzięki niej nie trzeba na każdej kopercie wpisywać nadawcy.

Działamy na rynku pieczątek od 1997 roku, dzięki temu zdobyliśmy spore doświadczenie w produkcji pieczątek. Przekonaliśmy się także, że wysoka jakość może iść w parze z niską ceną. Tanie pieczątki o doskonałych parametrach, to nasza domena! Przy pomocy kilku kliknięć możesz zamówić pieczątkę idealną dla siebie. Rozumiemy także, że w dzisiejszych czasach liczy się czas, dlatego nasza strona jest bardzo prosta i pokazuje tylko najważniejsze informacje.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór sprawdzonych na rynku automatów pieczątkarskich takich firm jak Colop, Trodat, Shiny, Wagraf.
Automaty tych marek znajdziemy prawie w każdej firmie na terenie Polski. Służą one długo, działają bezawaryjnie i przeważnie nie wymagają uzupełnienia tuszu co najmniej przez rok od ich zakupu. Ich bogata kolorystyka sprawi że każdy Klient znajdzie tu coś dla siebie.

Zamówienie na pieczątkę można złożyć poprzez formularz na stronie www, wybierając odpowiedni rodzaj pieczątki, poprzez pocztę e-mail: sklep@pieczatkiwarszawa.com.pl lub faxem 71 343 59 28.
Realizujemy zlecenia na pieczątki zarówno na terenie Warszawy jak i całego kraju. Darmowa dostawa pieczątek pomoże Państwu ograniczyć koszty dojazdu i poświęconego czasu. Do każdego zlecenia na pieczątki mały gratis. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu pieczątek na stronie www.pieczatkiwarszawa.com.pl

Jesteś z okolic Warszawy i potrzebujesz pieczątki? Masz problem z dojazdem, lub brakuje Ci po prostu czasu? Napisz do nas www.pieczatkiwarszawa.com.pl zrealizujemy zlecenie w tempie expresowym. Odpisujemy na maile w ciągu 10-15 minut od zamówienia. Na nasze pieczątki dajemy 2-letni okres gwarancji. Nasze pieczątki charakteryzują się trwałością i dobrą jakością. Jesteśmy na rynku pieczątkarskim od 16 lat. Wyrabiamy pieczątki metodą polimerową poprzez naświetlanie saszetki z polimerem i wypłukiwanie w maszynie ultradźwiękowej. Taka metoda umożliwia realizację pieczątek na najwyższym poziomie z dużą dokładnością, a polimer charakteryzuje się wieloletnią trwałością.
Jeżeli chcą Państwo wyrobić szybko pieczątkę, nie chcąc jednocześnie tracić czasu na jej odebranie to zapraszamy do zakupu pieczątek na stronie http://pieczatkiwarszawa.com.pl/zamow-pieczatke/mala


http://www.pieczatkiwarszawa.com.pl
Ocen teraz:  
0

Powiadom administratora

Dodano: 2014-03-04 16:19:06    Odsłon: 244