Google

katalog stron internetowych

Projektowanie i zakładanie ogrodów, trawników   0


Pamiętając, że przestrzeń przyrody i piękno roślinności może dać pełnię relaksu i poczucie szczęścia, dla naszych Klientów tworzymy architekturę krajobrazu tak, aby charakteryzowała się naturalnym pięknem i funkcjonalnością. Każdy zrealizowany przez nas projekt ogrodu, parku, terenu zielonego jest w pełni zindywidualizowany i przygotowany ze starannością i w najdrobniejszym szczególe, ponieważ pragniemy, aby jego późniejsza realizacja definiowała poczucie smaku i styl naszych Klientów. Uwzględniając wymagania, potrzeby i wizje naszych Klientów oferujemy szeroką gamę praktycznych rozwiązań oraz import unikalnych gatunków roślin – z doświadczenia wiemy, że nasi Klienci pragną, aby ich ogród był niespotykany.
Jesteśmy firmą ogrodniczą, która zajmuje całoroczną pielęgnacją ogrodów, pielęgnacja trawników, pielęgnacją terenów zieleni i pielęgnacją roślin we wnętrzach (np. biurach). Powyższe usługi świadczymy dla osób prywatnych, firm, przedsiębiorstw i instytucji na terenie m.in. takich miast wielkopolski jak: Konin, Koło, Kalisz, Słupca, Turek, Września, Inowrocław.
Projektujemy i zakładamy ogrody oraz zajmujemy sie renowacją ogrodów już istniejących. Jesteśmy firmą oferującą usługi pielęgnacji terenów zieleni i oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze dedykowane dla Klientów indywidualnych oraz firm i instytucji na terenie całej Polski. Projektując ogrody i tereny zielone, pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu umożliwiającym wykonanie realistycznej wizualizacji 3D, która pozwala naszym Klientom szczegółowo zapoznać się z projektem i odbyć spacer po ogrodzie jeszcze przed realizacją zlecenia. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, niezmiennie poszerzamy naszą ofertę proponowanych usług ogrodniczych, w której obok profesjonalnego projektowania i wizualizacji 3D ogrodów, parków i innych terenów zielonych, znajdują się m.in. nasadzanie roślin, drzew i krzewów, zakładanie trawników z siewu oraz zakładanie trawników z rolki, wycinka drzew, ściółkowanie i dekoracja rabat, cięcie krzewów i drzew – formujące, korekcyjne, pielęgnacyjne, artystyczne i odmładzające, budowa ścieżek ogrodowych, zakładanie oświetlenia w ogrodzie. Posiadamy profesjonalny sprzęt umożliwiający nam świadczenie usług na najwyższym poziomie, takich jak: usługi glebogryzarką, usługi miniładowarką, usługi wycinarką do darni, koszenie terenów zielonych, aeracja i wertykulacja trawników.
Firmy zakładające nawadnianie w ogrodzie Konin – w trosce o piękny i gęsty trawnik w Państwa ogrodach, zakładamy systemy nawadniające, które pozwolą w odpowiedni sposób o niego zadbać.
Nasza firma wykonuje opryski w ogrodzie które pozwolą ochronić Państwa ogród przed szkodnikami i chorobami roślin, czy trawników. Posiadamy w tej materii wielką wiedzę jak i odpowiednie kwalifikacje, które są istotne do zyskania spodziewanych rezultatów.
https://wymarzonyogrod.konin.pl
Ocen teraz:  
0

Powiadom administratora

Dodano: 2019-01-16 18:44:57    Odsłon: 24