Google

katalog stron internetowych

 1. 1. Katalog-Google.pl udostępnia największy zbiór odnośników do stron WWW. 
  2. Każdy może dodać swoją stronę WWW do Katalog-Google. Strona zostanie dodana po spełnieniu określonych wymagań.
 2. 3. Katalog jest moderowany w związku z tym o dodaniu wpisu decyduje zespół redaktorów obsługujących katalog-google. Po zatwierdzeniu wpisu zostanie wysłana informacja na wskazany adres email podawany podczas dokonywania wpisu.
 3. 4. Nie dodajemy do Katalog-google stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
 4. 5. Nie dodajemy do Katalog-google stron będących dopiero w fazie budowy lub z bardzo małą zawartością treści.
 5. 6. Nie dodajemy do Katalog-google stron stanowiących podstrony serwisów już  zarejestrowanych. Warunkowa akceptacja może nastąpić, gdy podstrona jest o wysokiej jakości merytorycznej.
 6. 7. Nie dodajemy do Katalog-google stron o takiej samej treści pod różnymi adresami, przekierowań, klonów itp.  Strony takie będą usuwane z Katalogu. 
  8. W tytule i opisie strony w Katalogu Stron WWW nie może być: adresów URL, e-mail, numerów telefonów, adresów i innych danych teleadresowych. Tytuł strony nie może się rozpoczynać od liczb i ciągów znaków takich jak "aaaaaaa". W/w strony nie będą brane pod uwagę podczas rozpatrywania wpisów.
 7. 9. W słowach kluczowych nie mogą być umieszczane nazwy i marki firm prowadzących działalność konkurencyjną w stosunku do działalności właściciela strony WWW zarejestrowanej w Katalogu Stron WWW.
 8. 10. Wszelkie wpisy mające na celu obniżenie jakości lub głoszenie nieprawdy wobec firm konkurencyjnych nie będą akceptowane.
 9. 11. Nie mogą być używane ciągi znaków pisanych wielkimi literami. Wspomnianych znaków można używać jedynie zgodnie z zasadami polskiej ortografii. Ciągi wyrazów pisanych wielkimi literami będą zamieniane na małe lub nie będą akceptowane jeśli będą w przeważającej ilości.
 10. 12. Użytkownik publikuje materiały na stronie WWW na własną odpowiedzialność. Katalog-Google nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczone na stronach WWW użytkowników.
 11. 13. Strony WWW, naruszające warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia użytkownika.
 12. 14. Katalog-Google zastrzega sobie prawo do zmiany tytułu i opisu stron zgłoszonych przez użytkowników.
 13. 15. Nie gromadzimy dowodów naruszania regulaminu i nie będziemy dokumentować takich naruszeń.
 14. Katalog-Google zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Nowy regulamin Katalogu Stron WWW obowiązuje od momentu opublikowania.